O F E R T A

MOJE  PRELEKCJE

Wojciech  Dąbrowski

Moje najbliższe ogólnodostępne  prelekcje:      

wtorek 23 kwietnia 2019,  godz.19.00

Czarnej Kozy Zagroda Gdańsk Gałczyńskiego 4

 "Przez Wschodni Tybet"   

 

Afryka

Azja

Antarktyka  i  Arktyka

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Australia

Oceania

Europa

 

Podczas ponad pięćdziesięciu lat podróżowania zgromadziłem kolekcję kilkudziesięciu tysięcy slajdów i zdjęć z ponad 200 krajów świata. A ponieważ nigdy nie miałem żadnych sponsorów moich wypraw, to honoraria za pokazy slajdów z moich podróży i prelekcje o odwiedzonych krajach zawsze były dla mnie ważnym źródłem finansowania kolejnych wyjazdów w świat.

Imprez takich odbyło się już kilka tysięcy. Najprzyjemniej wspominam cykliczne, comiesięczne spotkania w Klubach Międzynarodowej Prasy i Książki w Gdyni i Gdańsku. Ale miałem także spotkania w tak dziwnych miejscach jak szpitale, ośrodki wczasowe i... więzienia.

W dalszym ciągu oferuję takie prelekcje. Mogą one być nie tylko wykładami dla ludzi interesujących się światem, ale także "częścią artystyczną" spotkań szkoleniowych i towarzyskich, urozmaiceniem imprez biznesowych i rodzinnych zjazdów. Ponieważ od kilku lat nagrywam w podróży także filmy video, spotkania mogą być ilustrowane materiałem filmowym i muzycznym.

Spotkania mogą być połączone z promocją mojej książki "Na siedem kontynentów"

 

Warunki i tematyka spotkań jest do uzgodnienia - zainteresowanych proszę o kontakt e-mailem na adres podany w głównym katalogu. Bardzo proszę tylko o poważne propozycje...

 

 

Przejście do strony "Moje podróże"                                           Back  to  main  travel page 

Przejście do głównego katalogu                                                     Back to the main directory